O restauracji

Start » O restauracji

Restauracja Imperium jest położona w uroczym i zacisznym zakątku miasta Mielec. Bliska odległość lasu oraz oddalenie od miejskiego hałasu zapewnia relaks i wypoczynek w komfortowych warunkach, a dogodna lokalizacja pozwala na swobodny dojazd do restauracji i bezpiecznego parkingu. Restauracja serwuje doskonałe potrawy i dania kuchni polskiej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjno-bankietowe mogące pomieścić 500 osób oraz bogato zaopatrzony bar. Oferujemy także pokoje noclegowe. W obydwu salach zapewniamy nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, profesjonalny projektor, ekran, flipczery jako niezbędne do prowadzenia szkoleń i pokazów.

Kucharze z wieloletnim stażem pracują w nowoczesnej i profesjonalnej kuchni.

Restauracja Imperium jest wyposażona w doskonale przygotowane zaplecze logistyczne i organizacyjne. Pozwala to na pełne zapewnienie realizacji oczekiwań naszych klientów. Profesjonalny zespół zapewnia perfekcyjną organizację i obsługę. Wesele zorganizowane w Restauracji Imperium Mielec to niezapomniana uroczystość, do której nasi goście chętnie będą wracać w swoich wspomnieniach. Także uroczystości rodzinne, spotkania towarzyskie, bankiety oraz imprezy szkoleniowe dostarczą wiele miłych chwil.

Prowadzimy również usługi cateringowe pod wskazanym przez Państwa adresem, dotyczy to zarówno imprez w kameralnym gronie jak i masowych imprez plenerowych.

Serdecznie zapraszamy!
Restauracja Imperium Mielec

Restauracja Imperium
ul. Powstańców Warszawy 49
39-300 Mielec

tel. kom. 600 01 28 28
restauracja: tel. 692 43 27 27

Czynna:
Poniedziałek: NIECZYNNE
Wtorek - Niedziela: 12.00 - 20.00

Strona Główna | O Restauracji | Oferta | Menu weselne | Galeria | Kontakt
© 2012 Restauracja Imperium   |   Realizacja: yStudio